Koła zainteresowań

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć TerminDzień/godzina
Achtelik-Arndt Magdalena Zaj. psychoedukacyjne z elementami socjoterapii Środa 5 l.
Adamczyk Katarzyna zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 4 l.
Antolak Sylwia zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 8 l.
Basiaga Monika zajęcia polonistyczne Piątek 6 l.
Beker-Kołodziej Bożena zajęcia wyrównawcze Wtorek 4 l.
Bielec Alina Szkolne Koło Biegowe „Tuptaki” Piątek 8 l.
Koło ratowników wtorek 8l.
Buchała – Basiaga Anna Kółko z języka niemieckiego Środa 8 l.
Chrostek Jolanta zajęcia wyrównawcze Czwartek 8 l.
Czerniak Przemysław Kółko plastyczne Piątek 8 l.
Czernielewska Agnieszka Praca z testem – zajęcia wyrównawcze Czwartek 8 l.
Drozd Anna Kółko z języka angielskiego Wtorek 8 l.
Filec Szymon Kółko informatyczne Poniedziałek 8l.
Folkert Małgorzata Kółko biblijne Środa 7 l.
Gluch Joanna Kółko fizyko-chemiczne Poniedziałek 7 l.
Kółko ekologiczne wtorek 7 l.
Głodek Grzegorz Koło wokalne Wtorek 8 l.
Gołębiowska Ewa Koło historyczne Wtorek 8 l.
Górecka Joanna Zajęcia wyrównawcze Piątek 3 l.
Juda Dominika Kółko katechetyczne Czwartek 7 l.
Karoń Magdalena Zajęcia wyrównawcze Wtorek 8 l.
Kicińska Ewa Konsultacje logopedyczne Wtorek 8 l
Kisała Izabela zajęcia wyrównawcze Wtorek 6 l.
Koclęga Katarzyna konsultacje Wtorek 7 l. Środa 9 l.
Kosmala Paulina Kółko j. angielskiego kl. 3 Wtorek 3l.
Kraczla Monika Kółko artystyczne Poniedziałek 6l.
Kupczyk Krzysztof Kółko historyczne Wtorek 2 l.
Kółko techniczne Środa 8 l.
Kusak Beata zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 3 l.
Lech Urszula zajęcia wyrównawcze Piątek 5l.
Lepoń Monika Kółko j. angielskiego kl.4 Środa 6 l.
Malcharek Ilona zajęcia wyrównawczy w 3a Czwartek 6 l.
Malina Gabriela Kółko z j. polskiego kl.6 i 7-8 Poniedziałek 8 l. wtorek 8 l.
Malinowska Dorota Kółko j. angielskiego Poniedziałek 8 l. czwartek 6 l. kl. 4
Matyja Lucyna Kółko szachowe Środa 7 l.
Mrzygłód Iwona Kółko j. angielskiego Czwartek 1 l. kl.8
Niezręcka Bożena zajęcia wyrównawcze Czwartek 2 l.
Ostrowska Elżbieta zajęcia kreatywne w 5B Poniedziałek 2 l.
Otkowicz -Kmiecik Joanna konsultacje logopedyczne Wtorek 6 l.
Pytel Jadwiga Kółko katechetyczne Wtorek 7 l.
Rozmysłowska Izabela Kółko artystyczne Środa 8 l.
Ryszka Beata Zespół wyrównawczy czwartek 4 l.
Skop Anna Kółko j. angielskiego 5C + Piątek 1 l.
innowacja Poniedziałek 8 l.
Smuda Bożena Kółko przyrodnicze Piątek 6 l.
Sobczyk Małgorzata zajęcia wyrównawcze Środa 8 l.
Szostek Beata Zajęcia wyrównawcze Wtorek 3 l. Czwartek 7 l.
Szubert Joanna Kółko polonistyczne w 5c Środa 3 l.
Szymański Adam SKS Środa 9 l.
Tomala Wioleta zajęcia wyrównawcze Czwartek 5 l.
Trzcińska Beata Kółko matematyczne Czwartek 2 l.
Wala Sebastian Orka- zajęcia basenowe Środa 17.00-18.00
Wituła – Jedlińska Sylwia Biologiczne muzyczne Poniedziałek 1l. i 9l.
Wowro Mirosław SKS Poniedziałek 9 l. środa 9 l.
Woźny Marcin SKS Wtorek 7 l.
Wójcik Joanna Kółko plastyczne Czwartek 6 l.
Wyrwoł Bożena zajęcia wyrównawcze Środa 2 l.
Zetelman Agnieszka zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 7 l.
środa 8 l. Czwartek 8 l.
Żądło Barbara Kółko komputerowe Wtorek 2l.