Dni Języków Obcych

W ramach Dni Języków Obcych przewidziane są następujące rozgrywki językowe dla chętnych uczniów:

BUDYNEK SZKOŁY PODSTAWOWEJ

31 maj (piątek) godz. 8.00 Pani Skop zaprasza klasy 4, 5 i 6 na dyktando, które odbędzie się w Sali 25.

31 maj (piątek) godz. 8.00 Pani Mrzygłód zaprasza klasy 3 i 4 na konkurs pięknego czytania o znanych ludziach, który odbędzie się w bibliotece szkolnej.

W ramach lekcji na języku niemieckim odbędą się dyktanda oraz quizy o krajach niemieckojęzycznych.

BUDYNEK GIMNAZJUM

30 maj (czwartek) V Powiatowy Konkurs ortograficzny z języka angielskiego „The spelling bee”

31 maj (piątek) godz. 9.45 Pani Czernielewska zaprasza uczniów klas 7, 8 oraz 3 gimnazjalnej na konkurs pięknego czytania w języku niemieckim.

31 maj (piątek) godz. 10.40 Pani Malinowska zaprasza uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjalnej na dyktando w języku angielskim.

Zapraszamy!