Góra Grosza – „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”

Celem akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, było zebranie funduszy na pomoc dla dzieci najbardziej potrzebujących, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Pośrednim, ale równie ważnym celem akcji było działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i aktywny udział w XIX edycji GÓRY GROSZA. Udowodniliście, że można na WAS liczyć i macie WIELKIE SERCE.

W tym roku zebraliśmy 51 983 sztuk monet o łącznej wartości 1742,56 zł.

• I miejsce – klasa 2B (160,83 zł)
  • II miejsce – klasa 1C (121,13 zł)
  • III miejsce – klasa 1D (100,59 zł)
  • IV miejsce – klasa 2C (97,00 zł)
  • V miejsce – klasa 3AG (90,45 zł)

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom za włączenie się do naszej akcji!
Szczególne podziękowania składamy uczniom klasy 7c oraz 5e, którzy od początku do zakończenia akcji czuwali nad jej właściwym przebiegiem!
Mamy nadzieję, że za rok znowu nie zawiedziecie.