Paczuszka dla Chorego Maluszka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji „Paczuszka dla Chorego Maluszka” 2019, polegającej na zbiórce najbardziej potrzebnych produktów, na rzecz podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie chore dzieci, z terenu całego województwa Śląskiego, w wieku od urodzenia do 18 roku życia.

Fundacja prowadzi również Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Perinatalne, które znajdują się w Tychach przy ul. Jaroszowickiej 113.

W tym roku w paczuszce chcemy zebrać:

• pieluchomajtki SENI Kids, SENI 0(XS), 1(S), 2 (M) – zapinane na rzepy
  • pieluszki w rozmiarach 4, 5, 6
  • pieluchy tetrowe
  • chusteczki nawilżane
  • podkłady nieprzemakalne 90cm x 90cm oraz 60cm x 60cm
  • proszki do prania
  • płyny do płukania
  • Emolienty (kremy, balsamy, płyny do kąpieli): Oilatum, Emolium, Balneum Hermal plus Pokażmy, że potrafimy pomagać!

Zbiórka trwa do 15 listopada.
Link do akcji: facebook.com/paczuszkadlachoregomaluszka

Zbiórka będzie prowadzona w obu budynkach równocześnie.
W budynku szkoły przy ul. Paderewskiego prosimy przekazywać rzeczy paniom Lepoń, Malinowskiej oraz Pękale.
W budynku szkoły przy ul. Pokoju zbiórkę prowadzą panie: Czernielewska, Malinowska oraz Skop.
paczuszka-dla-maluszka_2019