Wyniki konkursu na kartkę wielkanocną

Na kilka tygodni przed Świętami Wielkanocnymi nauczyciele języków obcych w naszej szkole ogłosili konkurs na kartkę wielkanocną, który spotkał się z niebywałym odzewem ze strony uczniów.
Zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania jury! Oprócz bezliku wspaniałych prac, liczne wielkanocne dzieła spływały jeszcze po terminie konkursu, nieustannie zachwycając nauczycieli pomysłowością wykonania. W podejmowaniu decyzji o wyłonieniu zwycięzców niezbędne były dwa głosowania uzupełniające, co najlepiej pokazuje, jak wyrównany był to poziom konkursu!
Ważnym kryterium wyłonienia zwycięzców była nie tylko estetyka kartki, technika i samodzielność wykonania, ale także – walor językowy, czyli życzenia złożone z znanych uczniom językach.
Ostatecznie z ponad 160(!) nadesłanych fotografii prac, jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III oraz IV-VIII.

W kategorii uczniów klas młodszych przyznano następujące miejsca:

• I m. – Ksawery Bączkowski (kl. 2 d)
  • II m. – Paweł Zok (kl. 3 a)
  • III m. – Emilia Arndt (kl. 3 a)

W kategorii klas IV- VIII na podium stanęli:

• I m. – Amelia Okoń (kl.6 e)
  • II m. – Laura Kracla (kl. 8 a)
  • III m. – Szymon Kściuk (kl. 4 a)

Przyznano też podopiecznym liczne wyróżnienia za oryginalność, kreatywność oraz poprawność wykonania prac plastyczno-językowych.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i liczny udział w konkursie. Liczymy na co najmniej zbliżone zaangażowanie i poziom prac w przyszłorocznej edycji konkursu.
Ze względu na panującą sytuację, zwycięzcy oraz uczniowie wyróżnieni otrzymają dyplomy pocztą oraz oceny celujące z języków obcych (podium oraz wyróżnienia) i bardzo dobre (udział w konkursie).
Gratulujemy!