30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 styczna 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku miał miejsce w sali widowiskowej Urzędu Miasta w Lędzinach. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę pieniędzy dla „zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczenia wzroku u dzieci”. Na terenie szkoły uczniowie zebrali na rzecz WOŚP 1461,78 zł, oprócz tego dzięki hojności uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli, przygotowano 81 paczek na loterię fantową. Pieniądze pozyskane z licytacji zasiliły konto WOŚP o łączną sumę 3481,78 zł.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w tegoroczną akcję charytatywną WOŚP.