Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2019 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani vice-dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów.
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 8 pod czujnym okiem nauczycieli języków obcych oraz chórek z klas 6 i 7 przygotowany przez nauczyciela muzyki. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli, wychowawców oraz dyrekcji. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy wszystkich pracowników naszej placówki. Każdy z nich otrzymał również słodki poczęstunek przygotowany przez uczennice klas 8.