Bal w klasie 3 b

W czwartek 11 lutego w naszej klasie odbył się bal karnawałowy. Do balu przygotowaliśmy się kilka dni by zaplanować wspólnie dekoracji oraz pomyśleć nad właściwym dla siebie przebraniem. Wszyscy uczniowie wcielili się w wybraną wcześniej przez siebie postać. Były wśród nas czarownice, tancerki, truskawka, marynarka, hawajki, drakula. Byli piłkarze, górnik, ninja i wiele innych, bajkowych postaci. W czasie balu odbyły się tańce, konkursy, zabawy zespołowe oraz wspaniały poczęstunek przygotowany przez dzieci wspólnie z rodzicami. Największą furorę zrobiła piniata, którą dzielnie uczniowie rozbijali, by dostać się do jej środka- do ukrytych słodkości. Jednym z punktów balu była nauka zapraszania dziewczynek do tańca. Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i pokonali tremę przed tym zadaniem. Zabawa była przednia. Trzy godziny wspólnej zabawy minęły bardzo szybko.
A oto kilka fotek z naszego balu.