Bieg Erasmusa

Po raz pierwszy 24 września nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej imprezie dla amatorów biegania – V Biegu Erasmusa.
Bijemy rekord Polski! – to hasło piątej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.
Zadaniem naszych biegaczy było pokonanie jak najdłuższego dystansu w ciągu 60 minut.

O nowy rekord Polski walczyły dwie drużyny, w skład których weszli:
Amelia Gluch, Wiktoria Kapica, Jagoda Oleś, Jaśmina Oleś
Michał Gonscz, Paweł Kowalski, Oliwier Miśka, Dawid Klekot

Pomimo zmęczenia oraz jesiennej pogody uczestnicy stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali naszą szkołę w tym ogólnopolskim wydarzeniu.
Mamy nadzieję, że impreza ta na stałe zagości w naszej szkole i przyczyni się do promowania idei projektów Erasmus+ jak również zwiększy grono amatorów biegania.
Organizatorzy: Alina Bielec i Mirosław Wowro