Charytatywny kiermasz

hospicjum-podziekowanie
„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.” – Jan Paweł II

11 grudnia po raz kolejny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach zorganizowała charytatywny kiermasz ciast i ciasteczek. Uczniowie oraz ich rodzice wraz z nauczycielami szkoły przygotowali słodkie wypieki świąteczne, które były sprzedawane. Na stołach królowały mufinki, babeczki, ciasteczka oraz wspaniałe serniki, pierniki, biszkopty i wiele innych słodkości. Wszyscy uczestnicy kiermaszu mogli kupić w przystępnej cenie swój ulubiony przysmak. Kwota 1574,12 zł., czyli cały dochód ze sprzedaży słodkości przekazany został do Hospicjum Cordis w Katowicach.
W przygotowanie pysznych wypieków zaangażowało się wielu rodziców o dobrych sercach, którym bardzo chcemy podziękować, ponieważ bez nich ta akcja nie byłaby możliwa. Zaangażowanie uczniów w sprzedaż ciast i przygotowanie stoiska z wypiekami było wspaniałe. Kolejny raz nasza społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania niosąc pomoc innym.
Dziękujemy wszystkim wychowawcom i rodzicom za udział i pomoc w organizacji kiermaszu.