Bezpieczeństwo uczniów

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w szkole obowiązują odpowiednie procedury. Działają również odpowiednie osoby i instytucje do których można się zgłosić w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej.

Wykaz procedur bezpieczeństwa obowiązujących w szkolePobierz plik

Instytucje do których można się zgłosić o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczejPobierz plik

Uwaga!!! W obu budynkach szkoły funkcjonują anonimowe skrzynki pocztowe (w budynku głównym: w holu szkoły oraz przy gabinecie pedagoga, w budynku filii przy gabinecie pedagoga) Skrzynki te pełnią funkcję anonimowych skrzynek na sygnały do których również rodzice mogą zgłaszać niepokojące sytuacje wymagające interwencji pedagogów szkolnych.

Funkcjonuje również Dziecięcy Telefon Zaufania
telefon-zaufania

Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.15 do 20.00.
Każdy, kto zadzwoni po godzinie 20.00 lub w dni wolne od pracy może przedstawić swój problem i zostawić numer kontaktowy. Pracownik telefonu zaufania oddzwoni następnego dnia.