Instytucje, numery telefonów, strony internetowe

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza MEiN

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Internetowej Platformy Specjalistyczno-Doradczej w ramach Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Korzystanie z oferty programu dla uczniów, rodziców i nauczycieli jest bezpłatne.

Interaktywny biuletyn Listopad 2022Pobierz plik

Szukasz Pomocy? Zadzwoń!

Ulotka zawiera bazę ogólnopolskich infolinii pomocowych i telefonów zaufania.

Sieć pomocy osobom pokrzywdzonym

„Sieć pomocy Osobom Pokrzywdzonym” sfinansowana została ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Jej zadaniem jest zapewnienie wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom przestępstw oraz osobom najbliższym, a także osobom dotkniętym przemocą domową, próbami samobójczymi, dla dzieci potrzebujących wsparcia przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

W ramach Sieci uruchomiona została Linia Pomocy Pokrzywdzonym – ogólnopolski telefon „Linia Pomocy Pokrzywdzonym” czynny całodobowo.

Pobierz ulotkę w formacie pdfPobierz plik

pomoc-i-wsparcie-w-syt.-trudnych_2
pomoc-i-wsparcie-w-syt.-trudnych_3

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, prowadzony jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Dzwoniąc można znaleźć wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji pod adresem fdds.pl
telefon-zaufania-dla-dzieci-mlodziezy

pomoc-i-wsparcie-w-syt.-trudnych_5