Terminy konsultacji dla rodziców

(z wyjątkiem tygodni, w których zaplanowano spotkania z rodzicami lub wywiadówki)

l.p. Nazwisko i imię Termin ( dzień, godzina) Miejsce oczekiwania
1 Achtelik-Arndt Magdalena Piątek godz. 7.15 s.18
2 Adamczyk Katarzyna Czwartek 15.15 s.8
3 Antolak Sylwia Czwartek 7.00 s.32
4 Basiaga Monika Czwartek 7.15 Biblioteka
5 Beker-Kołodziej Bożena Piątek 7.15 s.5
6 Bielec Alina Środa 15.20 Hala sport.
7 Borys Iwona wtorek 14.15 Sekretariat
8 Brzozowska Beata Poniedziałek 7.15 s.6
9 Buchała – Basiaga Anna Czwartek 15.20 s.12
10 Bywalec-Kopycka Magdalena Wtorek 8.00 Pokój naucz.
11 Chrobok Krystyna Środa 9.30 Gabinet w stołówce
12 Chrobok Monika Piątek 14.30 s.32
13 Chrostek Jolanta Piątek 7.30. s.24
14 Czarnota Anna Piątek 7.15 s.21
15 Czerniak Przemysław Wtorek 14.30 s.19
16 Czernielewska Agnieszka Piątek 7.15 s.12
17 Czypionka Renata Poniedziałek 14.30 s.19
18 Filec Szymon Wtorek 15.20 s.25
19 Folkert Małgorzata Środa 7.15 (co 2 tygodnie począwszy od 9.11.2022) s.26
20 Gluch Joanna Czwartek 14.30 s.30
21 Głodek Grzegorz Piątek 15.30 Pokój naucz.
22 Gołębiowska Ewa Wtorek 7.15 s.36
23 Grzyb Małgorzata Poniedziałek 7.15 s.20
24 Jagoda-Czyrnek Bożena Poniedziałek 8.50 s.26
25 Jończyk Mirosława Czwartek 15.20 s.4
26 Kaczmarczyk Edyta Wtorek 13.30 s. SI 
27 Kisała Izabela Wtorek 14.30 s.10
28 Koclęga Katarzyna Czwartek 15.20 s.25
29 Kowalska Barbara Piątek 8.00 co 2 tygodnie licząc od 09.09. piątek 14.30 co 2 tygodnie licząc od 16.09. s.34
30 Kupczyk Krzysztof Wtorek 14.30 s.35
31 Kusak Beata Piątek 7.15 s.2
32 Lech Urszula Poniedziałek 15.20 s.6
33 Malina Gabriela Wtorek 14.30 s.22
34 Mol Edyta Piątek 15.20 s.2
35 Mrzygłód Iwona Wtorek 14.30 s.13
36 Orzeł Agnieszka Poniedziałek 8.50 s.24
37 Pawlak Ewa Czwartek 7.15 s.18
38 Pękała Paulina Wtorek 14.30 s.14
39 Pilarz Magdalena Wtorek 13.30 s.7
40 Pytel Jadwiga Wtorek 14.30 s.31
41 Ryszka Beata Wtorek 14.30 s.18
42 Salwierak Robert Wtorek 7.15 s.18
43 Sielski Beata Wtorek 14.25 sekretariat
44 Skop Anna Czwartek 14.30 s. 19
45 Skórek Dominika Środa 14.30 s. 26
46 Smuda Bożena Poniedziałek 14.30 s. 33
47 Sobczyk Małgorzata Poniedziałek 14.30 s.21
48 Szczepanek Ewa Czwartek 7.15 Biblioteka
49 Szostek Beata Czwartek 7.15 28
50 Szubert Joanna Wtorek 14.30 37
51 Szweter Sławomir Czwartek 14.30 co 2 tygodnie licząc od 15.09. Pokój nauczycielski
52 Szymański Adam Poniedziałek 14.30 hala
53 Ścierska Joanna Wtorek 14.30 s.10
54 Tomala Wioleta Wtorek 7.15 s.3
55 Tomala Małgorzata Piątek 16.30 świetlica
56 Truty Anna Poniedziałek 14.15 Sekretariat
57 Urbiś Wioletta poniedziałek 14.00 co 2 tygodnie licząc od 19.09. s.27
58 Wadas Katarzyna Środa 15.20 s.5
59 Wala Sebastian Czwartek 14.20 Hala
60 Wanot Katarzyna Czwartek 14.30 s.23
61 Wielicka Małgorzata Poniedziałek 15.30 s.1
62 Wituła – Jedlińska Sylwia Czwartek 15.20 s.31
63 Wowro Mirosław Poniedziałek 14.30 Sala gimnast.
64 Woźny Marcin Piątek 14.30 Sala gimnast.
65 Wyrwoł Bożena Środa 15.20 s.3
66 Zawada – Kapica Joanna Wtorek 7.15 s.6
67 Zetelman Agnieszka Piątek 13.40 s.27