Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

1. Tornister lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
  2. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły – proponujemy: obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, jeśli dziecko potrafi je zawiązać (trampki, tenisówki) z workiem, który dzieci będą pozostawiały w szatni szkolnej.
  3. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: bluzeczka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe.
  4. Strój galowy – biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.
  5. Zeszyty 16 – kartkowe: w cienką linię, w kratkę ( po 5 szt.).
  6. Zeszyt informacyjny (od pierwszego dnia nauki 16 kartkowy – kratka).
  7. Piórnik wyposażony w następujące przybory: dwa ołówki, gumka, temperówka, kredki ołówkowe, (flamastry), linijka, pióro od II półrocza, nożyce zaokrąglone ostrze, klej w sztyfcie – tak wyposażony piórnik dziecko przynosi do szkoły codziennie.
  8. Pomoce i przybory niezbędne spakowane w sztywną teczkę: blok rysunkowy: biały i kolorowy (A4), blok techniczny: z białymi kartkami i kolorowymi kartkami(A4), plastelina, farby plakatowe (małe), pędzle różnej grubości (2 – 3 szt.), podkładka do prac plastycznych, pojemnik na wodę, pastele suche i olejne (małe).
  9. Podręczniki wg listy.

WSZYSTKIE PRZYBORY, ZESZYTY, PODRĘCZNIKI POWINNY BYĆ PODPISANE!