Koła zainteresowań

Rok szkolny 2021/2022

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Termin
Adamczyk Katarzyna Godzina dla ucznia poniedziałek 11.45 – 12.30
Beker-Kołodziej Bożena Kółko wyrównawcze czwartek 11.45
Bielec Alina SKS czwartek 14.30
Biolik Ewa Godzina dla ucznia -konsultacje wtorek 15.20-16.05
Buchała – Basiaga Anna kółko j. niemieckiego dla uczniów klas 4 czwartek 14:30-15
Chrobok Monika Kółko muzyczne dla 1a wtorek 12.40-13.25
Czarnota Anna Kółko języka angielskiego kl. 5A czwartek 8.00.-8.45
Czerniak Przemysław Kółko plastyczne klasy 4-8 wtorek 13.40-14.25
Folkert Małgorzata Kółko biblijne kl.4 i 7f, 8 według potrzeb
Gluch Joanna Kółko fizyko-chemiczne Klasy 7 – 8 poniedziałek 15.15-16.05
Kisała Izabela Zajęcia dla uczniów z Ukrainy piątek 11.40-12.25
Kowalska Barbara Kółko j. polskiego dla klasy 7B środa 13.40
Kupczyk Krzysztof Kółko historyczne dla klas 8 A,D poniedziałek 8.00-8.45
Malina Gabriela Kółko z języka polskiego poniedziałek 14.30-15.15
Ostrowska Elżbieta Zajęcia biblioteczne wtorek 12.45 – 13.30
Skop Anna Kółko j. angielskiego dla uczniów klasy 5b. piątek 12.45-13.30
Smuda Bożena Kółko przyrodnicze dla klas 4 poniedziałek 13.30
Tomala Wioleta Kółko wyrównawcze w kl. 1a środa 11.40
Wielicka Małgorzata Kółko informatyczne poniedziałek 12.40-13.35 / czwartek 12.40-13.35
Wowro Mirosław SKS poniedziałek 14.30 / środa 15.15
Wyrwoł Bożena Kółko informatyczne w ramach projektu czwartek 13.40 -15.15

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej z O. I. nr 1 im. K. Miarki w Lędzinach w roku szkolnym 2019/2020

 

Nazwisko i imię

 

Rodzaj zajęć

Termin

Dzień/godzina

Achtelik-Arndt Magdalena

Konsultacje pedagogiczne

Środa 8.00

Adamczyk Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

Piątek 11.45

Basiaga Monika

zajęcia polonistyczne

Poniedziałek 15.15

Beker-Kołodziej Bożena

Kółko polonistyczne

Czwartek 12.30

Bielec Alina

Koło ratowników

Środa 8.00

„Tuptaki”

Czwartek 14.30

Buchała – Basiaga Anna

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Czwartek 14.30-15.15

Czerniak Przemysław

Kółko plastyczne

wtorek 13.45

Czernielewska Agnieszka

Praca z uczniem zdolnym –j. niemiecki

Czwartek 14.30

Filec Szymon

Kółko informatyczne

poniedziałek

Gluch Joanna

Kółko fizyko-chemiczne

Wtorek 14.30

Piątek 14.30

Głodek Grzegorz

Koło wokalne

Piątek 14.30

Gołębiowska Ewa

Koło historyczne

Środa 13.40

Górecka Joanna

Konsultacje logopedyczne

Czwartek 11.45-12.30

Juda Dominika

Kółko katechetyczne

Czwartek 13.30

Piątek 13.30

Kisała Izabela

zajęcia wyrównawcze

Środa 12.45

Kraczla Monika

Kółko artystyczne

Środa 10.40

Kupczyk Krzysztof

Kółko historyczne

Poniedziałek 14.40

Kółko techniczne

Środa 14.30

Kusak Beata

Kółko matematyczne

Środa 8.50

Lech Urszula

zajęcia wyrównawcze

Wtorek 10.40

Malcharek Ilona

zajęcia wyrównawcze w 1b

Wtorek 12.45

Malina Gabriela

Kółko kultury śródziemnomorskiej

Poniedziałek 15.20

Pękała Paulina

Konsultacje j. angielski kl. 4-5

Wtorek 14.15-15.00

Pikuła Anna

Zajęcia wyrównawcze

Środa 15.15

Pytel Jadwiga

Kółko katechetyczne

Czwartek 13.40

Ryszka Beata

Zajęcia artystyczne

Środa 10.40

Skop Anna

Kółko j. angielskiego

Czwartek 14.30

Smuda Bożena

Kółko geograficzne

Poniedziałek 8.00

Sobczyk Małgorzata

zajęcia wyrównawcze

Czwartek 7.15

Szostek Beata

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 1212.45

Szubert Joanna

Kółko polonistyczne

Poniedziałek 8.00

Szymański Adam

SKS

Środa 15.30

Tomala Wioleta

zajęcia wyrównawcze

Czwartek 12.45

Trzcińska Beata

Konsultacje z matematyki

Poniedziałek 14.30

Wala Sebastian

Orka- zajęcia na basenie

Środa 17.00-18.00

Wielicka Małgorzata

Kółko języka angielskiego

Środa 11.45-12.30

Wituła – Jedlińska Sylwia

Kółko biologiczne

Środa 8.00

Wowro Mirosław

SKS

Środa 15.15

Woźny Marcin

SKS

Czwartek 14.30

Wójcik Joanna

Kółko plastyczne

Zaj. świetlicowe

Wyrwoł Bożena

Kółko komputerowe dla 2c

Poniedziałek 12.45

Zetelman Agnieszka

zajęcia wyrównawcze kl.5

kl.4

Piątek 12.45

Środa 8.50