Godziny pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2023/2024

Środa 6.30–16.30
Czwartek 6.30–16.30
Piątek 6.30–16.30

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed rozpoczęciem lekcji oraz po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

Świetlicowa galeria. Zobacz aktualne i archiwalne wydarzenia ze świetlicy >

Deklaracja zapisu dziecka do świetlicy szkolnejPobierz plik

Świetlicowy konkurs plastyczny „Z głową w Internecie”

Serdecznie zapraszam wychowanków świetlicy z kl. I – III naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym polegającym na wykonaniu plakatu pod hasłem „Z głową w Internecie”.

Celem konkursu jest podejmowanie problematyki bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

• Rozwijanie zainteresowań plastycznych.
  • Włączenie uczniów w obchody „Dnia Bezpiecznego Internetu”.

Konkurs skierowany jest dla zainteresowanych uczniów klas I-III.
Treść pracy: Uczestnicy konkursu tworzą plakat w formacie A4 dowolną techniką plastyczną.

Regulamin konkursu:

• Konkurs organizowany jest pod nazwą „Z głową w Internecie”.
  • Organizatorem konkursu jest nauczyciel informatyki / wychowawca świetlicy p. Małgorzata Wielicka.
  • Zadanie konkursowe polega na wykonaniu plakatu na temat zawarty w tytule konkursu. Praca powinna być wykonana w formacie A4, dowolną techniką plastyczną, podpisana na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą.
    Wytwory proszę przynosić do świetlicy szkolnej w terminie do 25.02.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 04.03.2021r.

Czekają atrakcyjne nagrody i dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego, plastycznego pt. „Bądź bezpieczny w Sieci”

Konkurs adresowany był dla uczniów kl. I-IV
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wykonali piękne prace plastyczne, które dotyczyły bezpieczeństwa w Sieci.

W konkursie tym:

Serdecznie Wszystkim gratuluję i dziękuję pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.
Organizator konkursu: Małgorzata Wielicka

Świetlica zdalnie. Zobacz nasze propozycje zabawy, nauki i relaksu >