Świetlicowa galeria – archiwum

Wypiek chleba

Dzień Nauczyciela

Sałatki jabłkowe

Przedstawienie ,,Jedz owoce i warzywa” dla przedszkolaków

Śniadanie daje moc

Sok z jabłek i marchewek

Zajęcia świetlicowe

Świetlicowe zabawy

Zabawa karnawałowa

Przedstawienie „Jedz owoce i warzywa”

15 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie przygotowane przez „świetlicowych bywalców” oraz ich wychowawców panią Krystynę Chrobok, Katarzynę Wanot oraz Monikę Kraczla. Na przedstawienie „Jedz owoce i warzywa” promujące zdrowe odżywianie, zostały zaproszone dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystające z ze świetlicowej stołówki. Były krótkie wierszyki, dzięki którym dzieci mogły poznać walory zdrowotne warzyw i owoców oraz wesołe „owocowe” piosenki. Kroki do przedstawionego tańca ,,Owocowa samba” zostały przygotowane przez klasę 3d na zajęciach kółka prowadzonego przez panią Bożenę Beker – Kołodziej. Przedstawienie zakończyła ,,Owocowa gimnastyka” prowadzona przez panią Monikę Kraczla. Za udział w ,,Owocowej zabawie”dzieci otrzymały dyplomy promujące zdrowe odżywianie.

Świetlica w domu