#ErasmusDays

W październiku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzone są Dni Erasmusa. Tak jak w wielu szkołach również w naszej szkole uczniowie z nauczycielami aktywnie obchodzili #ErasmusDays. #ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

W trakcie tegorocznych Dni Erasmusa przedstawiono obecnie realizowany w naszej szkole projekt „Be Creative, be innovative”. Uczniowie uczestniczyli w specjalnie przygotowanym programie podczas, którego zapoznali się z Programem Erasmus+, wzięli udział w Erasmus Race, rozwiązywali quizy, grali w gry online jak również zademonstrowali swoje talenty plastyczne tworząc plakaty poświęcone krajom partnerskim szkolnego Projektu. Celem zajęć było przybliżenie uczniom programu Erasmus+, jego założeń, głównych nurtów działania oraz ilość państw współpracujących w programie.

Zobacz relację (pdf)