Festyn szkolny

W pierwszym dniu lata 21 czerwca 2022r na terenach sportowych naszej szkoły odbył się festyn. Po trzech latach przerwy wreszcie mogliśmy wrócić do tradycji wspólnej zabawy całej społeczności: nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców. Festyn zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Lędziny w ramach alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Przygotowano liczne atrakcje, m.in. występy uczniów, stoiska kreatywne przegotowane przez nauczycieli, zabawy sportowe, dmuchańce, miasteczko ruchu drogowego z symulatorem, pokaz strażacki. Mogliśmy skosztować pysznych wypieków i przekąsek przygotowanych przez naszych Rodziców oraz kuchnię szkolną, lemoniady serwowane przez uczniów, a także zrobić sobie wakacyjne warkoczyki, czy umalować twarze. Dużo emocji wzbudzały fanty oraz losowanie głównych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów, w tym hulajnogi elektrycznej Burmistrza Miasta Lędziny.

Wspaniała zabawa możliwa była dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali – organizując stoiska, piekąc ciasta, przygotowując pyszne przekąski, napoje czy sponsorując fanty. Dziękujemy szczególnie pani Dagmarze Spyrze – przewodniczącej Rady Rodziców – za jej zaangażowanie.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, dzięki pracy których wspaniale bawiliśmy się na naszym festynie.

Jesteście wspaniali!

Sponsorzy

1 Animacje Megi – Małgorzata Wojciech – voucher
2 Art Music – Ognisko Muzyczne – Joanna i Andrzej Martinson – voucher
3 Beauty Estetic – Beata Pawlik – voucher
4 Biuro rachunkowe Hando – Aleksandra Jonik – voucher, nagrody rzeczowe
5 Bogdan Żmijewski – produkty z Danona
6 Bożena Sojka – torty
7 Burmistrz Miasta Lędziny – nagrody główne
8 Butiq Sylvia – Maria i Bernard Kolny – vouchery
9 Centrum rozrywki „4 kids” – voucher
10 Creatort Wypieki Domowe – Sylwia Niestrój – voucher
12 Dom Przyjęć Pasjonata – Teresa Korde i Janusz Zimoch – przekąski
13 Fast shopping – Paulina Szyjka – voucher
14 Fotografia Karolina Kalicka – voucher
15 Gabinet rehabilitacyjny – Katarzyna Miśka- voucher
16 Hi!Beauty – Urszula Kula – voucher
17 Jubiler Niko – Piotr Wołowik – voucher
18 Kino „Gokino” – voucher
19 Kosmos sala zabaw – voucher
20 Krystyna Wróbel – maskotki
21 Księgarnia Kacper – Adam Kasprzyk – voucher
22 Lody u Janka – Natalia Długajczyk – voucher
23 Lukrowane Migdały – Robert Szołtysik – voucher
24 Łukasz Kuczek – tort
25 Maarco Optyk – Patryk Liszewski – vouchery
26 Madalo- Adam Morkisz – kiełbasy
27 Maszkety Eli – Bronisław Łopatka – voucher
28 Move Arte – szkoła tańca – voucher
29 Nemos – kursy pływania – voucher
30 Piekarnia Ciastkarnia Rudolf Wagstyl – voucher
31 Piekarnia Segeth – chleb
32 Pracownia Fryzur – Barbara Walczak – voucher, nagroda rzeczowa
33 Rada Rodziców
34 Radni – Paweł Wanot, Sebastian Zimnal, Karol Kolny, Hubert Handy, Tomasz Kostyra, Elżbieta Ostrowska, Bogusław Noras, Łukasz Kuczek – słodycze
35 Restauracja Stylowa – Teresa Zug – Kubeczko – vouchery
36 Salon Kia Etrans w Łaziskach – nagroda rzeczowa
37 Salon Urody – Ewa Brzeskot- voucher
38 Salon Urody Mademoiselle – Daria Wiśniowska- voucher
39 Sklep Mały Drobiazg – Anna i Tomasz Uglik- voucher
40 Sklep z artykułami sportowymi – Mariusz Rzemieniak – nagrody rzeczowe
41 SP Beauty Line – Sonia Piątek – vouchery
42 Tina Design – Martyna Kociak- nagrody rzeczowe
43 Wesoła Panda – voucher
44 Zakład Mięsny Poliwczak – kiełbasy

Pomoc przy organizacji festynu

Dagmara Spyra, Sławomir Czarnota, Katarzyna Noras, Sławomir Poręba, Ewelina Kajzer, Adam Wojciech, Anna Mrozik, Ilona Piwko, Marcin Chylaszek, Sylwia Orzegowska, Sandra Haranek, Bernadeta Krzychała, Andrzej Wójcik, Aneta Zaisz, Małgorzata Bołdys, Karolina Brzezina oraz Katarzyna i Michał Mrowiec