Finał IX Olimpiady z języka angielskiego „English as an International Communication Tool”

30.10.2017 r. w Urzędzie Miasta Lędziny miał miejsce finał IX Olimpiady z języka angielskiego „English as an International Communication Tool”. Organizatorem, pomysłodawcą i fundatorem nagród był Urząd Miasta Lędziny. W tym roku zadania zarówno w etapie szkolnym jak i w finale Olimpiady, zostały opracowane przez Panią Iwonę Mrzygłód oraz Annę Skop ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. K. Miarki w Lędzinach. W jury zasiedli niezależni eksperci – pani Mariola Jaromin – przedstawicielka Urzędu Miasta, pan Piotr Pazera z CJO Best w Tychach, panie Barbara Wolińska i Magdalena Nowak z Lędzińskich przedszkoli. Uczniowie przygotowali prezentacje w języku angielskim na temat My hero, czyli Mój bohater. Poziom tych prezentacji był bardzo wysoki. Jury doceniło wkład i zaangażowanie wszystkich uczestników oraz ich nauczycieli. W kategorii klas 5-6 zwyciężyła Aleksandra Kaczmarczyk ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. K. Miarki w Lędzinach, a wyróżniony został Kacper Kuzak ze Szkoły Podstawowej nr 3. W kategorii klas 7 i 2, 3 gimnazjum zwyciężyła Paulina Lysko ze Szkoły Podstawowej nr 2, a wyróżniony został Wojciech Śmigowski, również ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wszystkim zaangażowanym w organizację Olimpiady dziękujemy! Do zobaczenia w przyszłym roku.