II Szkolny Bieg Konstytucji 3 Maja

4 maja po raz drugi wystartował Szkolny Bieg Konstytucji 3 Maja. Wystartować w nim mogli uczniowie klas 6-8 naszej szkoły Biegacze mieli do pokonania dystans ok. 1791 metrów. Było to jedno z wydarzeń towarzyszących szkolnym obchodom rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zorganizowali i przeprowadzili go nauczyciele zespołu wychowania fizycznego, a koordynator działań była nauczycielka p. Alina Bielec. Zawodnicy wraz z opiekunami udali się na teren Ośrodka Rekreacyjnego Zalew w Lędzinach, by w zależności od kategorii przebiec symboliczny dystans parkowymi alejkami. Na najlepszych czekały pamiątkowe statuetki. Z kolei wszyscy startujący otrzymali dodatkowe oceny z wychowania fizycznego.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce wywalczyła Jagoda Oleś
II miejsce Paulina Spyra
III miejsce Julia Urbańczyk

W kategorii chłopców:
I miejsce zdobył Paweł Gonscz
II miejsce Kamil Kamiński
III miejsce Kamil Konieczny

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na starcie za rok.