Kartki walentynkowe dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mysłowicach-Brzezince

Uczniowie klasy 2a i 2d włączyli się w akcję „Kartki pocieszajki” organizowaną w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja”. Dzieci wraz z wychowawcami wykonali 50 kartek, w których zawarta była moc pozytywnych słów dla podopiecznych mysłowickiego DPS-u. Kartki wykonano metodą scrapbookingu polegającego na tworzeniu kompozycji przestrzennych poprzez nakładanie na siebie gotowych elementów i sklejanie za pomocą specjalnych pianek.
Zapraszamy do poniższej galerii zdjęć, na której widać jak pracowici są nasi uczniowie, którzy samodzielnie wytłaczali wzory i wykonali kartki oraz moment wręczenia kartek podopiecznym DPS-u.