Klasowy konkurs czytelniczy

19 lutego w bibliotece szkolnej odbył się konkurs pięknego czytania wybranych rozdziałów lektury R. Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. Konkurs przeprowadzony został w ramach realizacji II modułu ogólnopolskiego projektu Czytam z klasą. Zwierzęce lekturki spod chmurki. W konkursie brało udział 13 chętnych uczniów z klasy 2 b. Ocenie podlegało tempo czytania, wyrazistość mowy, poprawność artykulacji i uwzględnianie znaków przestankowych oraz brak pomyłek w czytanym tekście. Wszyscy uczestnicy bardzo ładnie się zaprezentowali. Jednak jury w osobach P. Moniki Kraczli – wychowawczyni klasy 2 a i Beaty Kusak- wychowawczyni klasy 2 b wyłoniło trzech laureatów. Najlepiej czytali Zuzanna Gałązka, Filip Bełkowski oraz Karolina Marek. Zwycięzcom gratulujemy. A wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.