„W świecie wartości”- klasowy konkurs recytatorski w Bibliotece Miejskiej

Klasa 3 e 9 listopada była w Bibliotece Miejskiej by wziąć udział w konkursie klasowym i wyrecytować wiersze o uczuciach, emocjach i wartościach. Uczniowie zaprezentowali wiersze z książeczki autorki Ulf Stark „Cynamon i Trusia” oraz o wartościach: miłości, cierpliwości, radości, uczciwości, przebaczaniu.

W konkursie zwyciężyła Lena Uszok zdobywając I miejsce. II miejsce zdobyła Weronika Kozok, a III ex aequo Jakub Kasprzyk i Igor Manzel. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Wszyscy uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do konkursu i zaprezentowali swoje wiersze. Mam nadzieję, że treść wierszy głęboko dotarła do dziecięcych serc i będzie drogowskazem do właściwego postępowania na co dzień. Konkurs odbył się w ramach innowacji „Drogą ku doskonałości idę poprzez świat wartości”, którą realizujemy od listopada w naszej klasie.