Konkurs „Było sobie serce”

Na przełomie stycznia i lutego 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs „Było sobie serce”. W konkursie wzięło udział 39 uczniów. Dostarczone prace były dowodem na niezwykłą kreatywność, pomysłowość i talent naszych uczniów. Każde serce było zachwycające i oryginalne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszego rozwijania talentów, mając nadzieję, że konkurs był nie tylko formą rywalizacji, ale przede wszystkim przyjemności i dobrej zabawy. Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział wręczono dyplomy i nagrody.

Zwycięzcy w kategorii klas I – III:
I miejsce: Antonina Brzezina ( I A)
II miejsce: Agata Żmijewska ( I B)
Maja Bury (II D)
III miejsce: Maksymilian Szarzyński (II B)

Zwycięzcy w kategorii klas IV –VIII:
I miejsce: Jakub Kiełtyka (IV D)
Amelia Gluch (VIII D)
II miejsce: Lena Korecka (IV C)
III miejsce: Hanna Pieczka (IV D)