Konkurs „Czy znasz się na ekologii?”

W dniach 18 i 19 maja w naszej szkole przeprowadzony został konkurs ekologiczno-biologiczny pod hasłem „Czy znasz się na ekologii?” . Został on opracowany w ramach projektu edukacyjnego, który zrealizowały uczennice klas 8D: Karolina Chrupała, Karolina Morkisz i Amelia Gluch, pod opieką nauczyciela Sylwii Wituła-Jedlińskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy rozwiązywali testy o tematyce ekologicznej. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania młodzieży ekologią oraz kształcenie postaw proekologicznych.
W konkursie przyznano następujące miejsca- ex aequo:
1 miejsce- Antoni Dobiczek z klasy 8C, Filip Fojcik z klasy 8A
2 miejsce – Nicola Majer z klasy 8D, Kacper Krzychała z klasy 7F
Zwycięzcy otrzymali oceny z biologii oraz drobne upominki.