Konkurs języka angielskiego

26.11.2019 w budynku przy ul. Pokoju odbył się konkurs języka angielskiego dotyczący wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Konkurs został zorganizowanej w atrakcyjnej, interaktywnej formie z zastosowaniem platformy edukacyjnej „Kahoot”. Na kilkunastu uczestników klas VI-VIII czekały pytania z zakresu geografii, historii, polityki, muzyki i architektury obszarów anglojęzycznych. Z wyzwaniem najlepiej poradzili sobie Szymon Dudek (kl. 8 c – I miejsce), Hania Sobczyk (kl. 6 e – II miejsce) oraz Michał Moszkowicz (kl. 8 c – miejsce III).
Na wszystkich uczestników czekał amerykańsko-brytyjski poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom wraz z dyplomami zostały również wręczone upominki.
Wszystkim młodym miłośnikom kultury anglojęzycznej serdecznie gratulujemy!