Konkurs literacki „Co drzewo widziało?”

W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 odbył się konkurs literacki „Co drzewo widziało?”, który został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Drzewa. Przygotowały go i przeprowadziły nauczycielki języka polskiego – Monika Basiaga i Barbara Kowalska. Na konkurs wpłynęło dziewięć prac. Poziom artystyczny konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie zaprosili nas do świata swojej wrażliwości i wyobraźni. Opracowanie tematu było różnorodne. Autorzy wzbogacili swoje teksty o dialogi, opisy, elementy pamiętnika. Umiejętności literackie są dowodem na to, że młodzież sprawnie posługuje się bogactwem naszego pięknego języka.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Julian Jankowski z klasy 7 c,
II miejsce – Julia Wyrwoł z klasy 7 d,
III miejsce – Ewa Radziejewska z klasy 7f.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu literackim.