Konkurs na najpiękniejsze origami

W ramach Światowego Dnia Origami przeprowadzono w naszej szkole konkurs na najpiękniej wykonaną pracę z przestrzennego origami. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów, bo aż 62 osoby wzięły w nim udział. Pośród uczniów klas I-III czteroosobowe jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Klaudia Kiełtyka (I b),
II miejsce – Ada Miśka (I d),
III miejsce – Karolina Oberska (II d).

W przedziale klasowym IV-VIII na podium znalazły się następujące uczennice:

I miejsce – Julia Homańczyk (VII d),
II miejsce – Ewa Radziejewska (VII f),
III miejsce – Amelia Gluch (VIII d).

Na wyróżnienie zasłużyły również prace następujących uczniów: Wiktorii Komar i Marty Duży z I c, Zosi Homańczyk z I d, Mai Jureckiej z III a, Pauliny Wiśniowskiej z IV c oraz uczniów z klasy IV b: Antka Łatasia, Marysi Salwierak, Małgosi Markieckiej, Radka Mańki, Karoliny Marek oraz Mai Kajzar.
Uczniowie z klas IV b oraz VII a najliczniej wzięli udział w konkursie, bo prawie w 100 %, co również zostało dostrzeżone, docenione i symbolicznie nagrodzone.