KONKURS OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO (sesja wiosenna) DLA KLAS II ORAZ III

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej edycji olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. W poprzedniej sesji uczniowie naszej szkoły odnieśli wielki sukces.

Termin konkursu: 30 marca 2023 r.
Wpłata na Radę Rodziców w wysokości 13,50 zł do 19 marca 2023 r. (Proszę wpisać w tytule przelewu nazwisko ucznia i klasę).

Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 27.02.2023 r. u p. Anny Czarnoty.

Olimpiady OLIMPUSEK odbywają się w szkołach w sposób tradycyjny. Uczniowie rozwiązują test korzystając z pakietów dostarczonych przez pocztę.

Olimpiada pozwoli uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Sprawdziany obejmują zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy. Zawierają one pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił. Ciekawa formuła pytań oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci ich do pogłębiania wiedzy.
Podczas konkursu nie ma możliwości odczytywania przez nauczyciela poleceń zawartych w teście.
Czas trwania olimpiady to 50 minut + 15 minut na sprawy organizacyjne.
Warunkiem przystąpienia szkoły do olimpiady jest zgłoszenie minimum 8 uczestników.

Każdy uczestnik olimpiady OLIMPUSEK, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych zostały przewidziane nagrody w postaci atrakcyjnych książek, dyplomów laureata oraz dyplomów laureata I miejsca.

Nagrody:
Każdy z uczestników olimpiad OLIMPUSEK, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania.
Dla najlepszych w każdej z olimpiad zostały przewidziane następujące nagrody:
• Miejsce 1: Dyplom laureata I miejsca, nagroda książkowa,
• Miejsca 2-5: Dyplomy laureata oraz nagrody książkowe,
• Miejsca 6-15: Dyplomy laureata,
• Miejsca od 16: Dyplomy uznania.
Honorowane są miejsca ex aequo.

Szczegółowe informacje o olimpiadzie OLIMPUSEK znajdują się na stronie internetowej konkursu: OLIMPUS – Olimpiady szkolne – Olimpusek