Konkurs recytatorski „W zaczarowanym świecie wierszy”

27 kwietnia 2022 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 „W zaczarowanym świecie wierszy”. Wybrani uczestnicy z klas pierwszych, drugich i trzecich prezentowali swoje umiejętności w ciekawych wierszach. Uczniowie byli fantastycznie przygotowani pod względem opanowania tekstu, interpretacji oraz wyrazu artystycznego. Komisja w składzie Pani Ilona Malcharek, Pani Wioleta Tomala oraz Pani Krystyna Chobok miała bardzo trudne zadanie. Jednak po długich naradach udało się wybrać zwycięzców. 1 miejsce zdobyła Marta Duży z klasy 1 c, 2 miejsce – Nadia Drabik z 2c, 3 miejsce – Pola Achtelik z klasy 1 d. Wyróżnienia otrzymały: Antonina Brzezina z klasy 1 a, Emila Michalak z klasy 1 b, Kornelia Wolak z klasy 2a oraz Filip Lach z klasy 3b. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!