Konkurs recytatorski

23 września 2016 roku uczniowie klasy II d ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach powitali jesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lędzinach. Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w klasowym konkursie recytatorskim. Jury w składzie: Pani Agnieszka Kucharewicz i Pani Ewa Kuś miały trudny orzech do zgryzienia – wyłonić wśród kandydatów tylko 5 osób. Zadanie nie należały do łatwych, ponieważ uczniowie klasy II d byli znakomicie przygotowani. Po długich rozmowach jury wybrało Julię Wyrwoł, Jana Moszkowicza, Rafała Uznańskiego, Julię Lempart oraz Alana Czarnotę. Zwycięzców będzie można podziwiać podczas przedstawienia z okazji pasowania na ucznia klas I.

Monika Kraczla