Misiolandia w bibliotece

W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki obchodzono Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Mimo coraz najnowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Aktyw biblioteczny przygotował niespodziankę najmłodszym uczniom naszej szkoły i grupom przedszkolnym. Dzieci przyszły do biblioteki ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Na spotkaniu poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki z życia misiów żyjących w różnych stronach świata. Nie zabrakło słodkich niespodzianek czyli małego „ co nieco” i malowanek z misiem.

Biblioteka przybrała nazwę „MISIOLANDIA”. Chcecie zobaczyć jak w tym dniu wyglądała biblioteka – zapraszamy do galerii zdjęć. Zajęcia zorganizowała Elżbieta Ostrowska.