MOTOMIKOŁAJE

Już w niedzielę 4 grudnia 2022 r. ruszy w Lędzinach druga edycja MotoMikołaje 2022.

Od godziny 10.00 czeka na Was przy Przedszkolu nr 1 wiele atrakcji. Pomagamy, dzielimy się, działamy to nasz cel. Zapraszamy do oddania krwi w krwiobusie z Fundacji Kropla Życia im Agaty Mróz – Olszewskiej. I tu Uwaga… każdy, kto odda krew otrzyma żywą choinkę. W trakcie przygotowaliśmy również dla Was świąteczne warsztaty dla dzieci, a nie lada niespodzianką będzie indywidualne spotkanie z Mikołajem w jego magicznej krainie. Pamiętajcie też o koncercie Krzysztofa Knapka o godzinie 11.20 i koncercie Andrzeja Martinsona godzina 11.50. Ten świąteczno-kolędowy czas umilą nam występy młodych artystów z ogniska muzycznego ART. – Music o godzinie 10.30. Będzie też o godzinie 10.30 coś dla miłośników czworonogów – tresura psów policyjnych przygotowana przez KMP Sosnowiec. Nad całością będzie czuwał niezastąpiony dj Maciek, nad obsługą fotograficzną z lotu ptaka będzie czuwała ekipa Stance Rent Car, a nad naszym bezpieczeństwem ekipa NaRatunek 24 oraz OSP Lędziny, którzy dla Was mają przygotowany o godz. 11.00 pokaz pierwszej pomocy.

Najważniejsze – mikołajkowa moto parada, wyruszy o 12.30 z ulicy Stadionowej 1. Zapraszamy Wszystkich zmotoryzowanych, nie ważne czy nasz motor, samochód czy rower, ważne by był świątecznie przystrojony, a Ty zachwycisz nas mikołajkowym strojem.
Naszym celem jest przede wszystkim obdarowanie świątecznymi prezentami dzieci z rodzin zastępczych naszego miasta, ale również dla milusińskich, którzy będą nam towarzyszyć na trasie, Mikołaj ma małe co nieco.
Warto być w tym dniu z Nami. Nasza Trasa: ul. Stadionowa 1, ul. Lędzińska do ulicy Kupilasa następnie ulicą Lędzińską i Jagiellońską przejedziemy do ulicy Pokoju(osiedle Ziemowit następnie osiedle Centrum II). Ulica Hołdunowska do ul. Fredry i ul. Lewandowskiej.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Joanna Chowaniec