Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas 1-3

17 lutego 2012 jedenaścioro uczniów klas 1-3 wzięło udział w ogólnopolskim konkursie „Olimpusek z języka angielskiego”. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Uczniowie zmagali się z 21 pytaniami wielokrotnego wyboru dostosowanych do poziomu poszczególnych klas. Organizator olimpiad OLIMPUSEK dokonał klasyfikacji uczestników bez uwzględnienia liczby osób, które w sprawdzianie konkursowym uzyskały ten sam wynik. W związku z tym wszyscy uczestnicy (niezależnie od liczby osób), którzy uzyskali np. 210 punktów zostali sklasyfikowani na I miejscu.

W konkursie dla klas pierwszych wzięło udział 981 uczestników z całej Polski. Z przyjemnością informujemy, że aż 5 naszych uczennic zdobyło dyplom laureatek zajmując wysokie miejsca w rankingu:

3 miejsce – Lena K. z klasy 1D
5 miejsce – Nadia S. z klasy 1D
7 miejsce – Kaja Z. z klasy 1E
8 miejsce – Oliwia M. z klasy 1D

W konkursie dla klas drugich wzięło udział 1741 uczestników z całej Polski, a 12 miejsce przypadło Julii M. z klasy 2C.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunowie: A.Czarnota, M.Lepoń