Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego dla klas II oraz III – sesja wiosenna

31 marca 2022 aż 16 chętnych uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego.
Olimpiada zawierała 21 pytań wielokrotnego wyboru dostosowanych do poziomu poszczególnych klas. Pozwoliła ona uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Organizator olimpiad OLIMPUSEK dokonał klasyfikacji uczestników bez uwzględnienia liczby osób, które w sprawdzianie konkursowym uzyskały ten sam wynik. W związku z tym wszyscy uczestnicy (niezależnie od liczby osób), którzy uzyskali np. 210 punktów zostali sklasyfikowani na I miejscu.

W całej Polsce w konkursie wzięło udział 3990 uczestników klas II, oraz 4865 uczestników klas III. Średnia zdobytych punktów na poziomie klas II wyniosła 128 punktów, a w klasach III to 133 punkty.

Dla najbardziej wyróżniających się zostały przygotowane nagrody oraz dyplomy laureatów zgodnie z ujętymi w regulaminie zasadami.
• Miejsce 1: Dyplom laureata I miejsca oraz nagroda książkowa;
• Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe;
• Miejsca od 6 do 15: Dyplomy laureatów;
• Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Z przyjemnością informujemy, że uczennica z klasy drugiej Jagoda Jędrusiak zdobyła dyplom laureata zajmując VI MIEJSCE. (198/210 pkt.)

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Opiekun: Anna Czarnota