Otwarte Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Kobiet „Kobieta Strzelec 2018”

10 marca 2018 na terenie strzelnicy miejskiej BOSiRu w Bieruniu Nowym, odbyły się Otwarte Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Kobiet. Udział w nich wzięły zawodniczki z całego województwa. Zawody odbywały się w trzech kategoriach strzeleckich – karabin sportowy – 60,40 i 20 L. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Paulina Kula i Paulina Janota. Brały one udział w konkurencji karabin sportowy leżąc – 20 L i uzyskały wyniki kolejno:

  • Paulina Janota – 175 pkt. – II miejsce,
  • Paulina Kula – 171 pkt. – III miejsce,

W w/w konkurencji brało udział 10 zawodniczek bez podziału na kategorie wiekowe, dlatego też bardzo cieszymy się z wyników naszych, utalentowanych dziewczyn. Naszą reprezentację przygotowała nauczycielka Edukacji dla Bezpieczeństwa p. Alina Bielec.