„Paczuszka dla Chorego Maluszka” 2021

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Paczuszka dla Chorego Maluszka” 2021, polegającej na zbiórce najbardziej potrzebnych produktów, na rzecz podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie chore dzieci, z terenu całego województwa Śląskiego, w wieku od urodzenia do 18 roku życia.
Fundacja prowadzi również Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Perinatalne, które znajdują się w Tychach przy ul. Jaroszowickiej 113.

Tegoroczna zbiórka będzie trwała do 10.11.2021 r.

W tym roku w paczuszce chcemy zebrać:
– pieluchomajtki SENI Kids, SENI 0(XS), 1(S), 2 (M), 3 (L) – ZAPINANE NA RZEPY
– chusteczki nawilżane
– podkłady nieprzemakalne 90cm x 60cm oraz 60cm x 60 cm
– pianki myjąco pielęgnujące dla dzieci
– EMOLIENTY (kremy, balsamy, płyny do kąpieli): Oilatum, Emolium, Balneum Hermal plus
– ręczniki frotte – kąpielowe 70cm x 140cm oraz 70cm x 110cm
– prześcieradła z gumką 200cm x 90cm
– pieluchy TETROWE
– środki piorące DLA NIEMOWLĄT
– rękawiczki jednorazowe NITRYLOWE, WINYLOWE – rozmiary S, M, L

W naszej szkole miejscem zbiórki jest biblioteka i gabinet pedagoga.

Patronat nad akcją objęło Miejskie Centrum Oświaty w Tychach.
Koordynatorem akcji jest Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach ul. Harcerska 25, Tychy.