Podsumowanie akcji „Góra grosza”

Już po raz dwudziesty Towarzystwo Nasz Dom zorganizowało akcję Góra Grosza. Jej celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do akcji wiedząc, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Każdy przyniósł ile mógł, a wspólnie zebraliśmy 61124 sztuk monet o łącznej wartości 2167,73 zł. Najwięcej zebrano w:

• 5b – 230,98 zł – I miejsce (również pod względem ilości zebranych monet – 6633 sztuk)
  • 2c – 180,14 zł – II miejsce (również pod względem ilości zebranych monet – 5956 sztuk)
  • 5c – 164,05 zł – III miejsce
  • 3c – 141,88 zł – IV miejsce
  • 3b – 140,66 zł – V miejsce

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom za włączenie się do naszej akcji!

Akcję we współpracy z wychowawcami klas zorganizowali nauczyciele: Monika Lepoń, Joanna Gluch, Dorota Malinowska oraz Monika Kraczla.