Pomagaj ze Szlachetną Paczką!

Szlachetna Paczka 2016

Dzieci, rodziców i pracowników szkoły zapraszamy do wspólnego udziału w „Szlachetnej Paczce”.

Rodzina o kodzie SLA-2316-547637

Pani Grażyna i Pan Piotr wychowują czworo dzieci:

• Weronikę 14 lat
  • Wanessę 10 lat
  • Wiktora 7 lat
  • Roksanę 4 lata

Potrzeby rodziny

• Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, kawa, makaron, olej, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach
    Inne produkty żywnościowe: słodycze, płatki śniadaniowe, mleko.
  • Środki czystości proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów
    Inne: Pharmaceris (kojąco natłuszczający krem do ciała) na łuszczycę
  • Odzież
    Wiktor – Rodzaj odzieży: przejściowe – Kategoria: spodnie – Rozmiar: 120/124 – Sylwetka: szczupły – Uwagi: dresowe
    Roksana – Kategoria: swetry, spodnie – Rozmiar: maks 110 – Sylwetka: szczupła
  • Pomoce szkolne: zeszyty, farbki, papier kolorowy, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik
    Inne: Weronika chodzi do szkoły plastycznej, więc przydadzą się wszelkie pastele, itd.
  • Wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka
    Inne: standardowe rozmiary
  • Inne potrzeby: stroje sportowe

Zwróć uwagę, że wszystkie wymienione rzeczy są dla rodziny bardzo ważne. Rzeczy, które podarujesz rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, a jeśli są używane – niech będą zadbane. Paczka przygotowywana jest z myślą o drugim człowieku – jest jak prezent. Przygotuj paczkę tak, by podniosła poczucie własnej wartości u obdarowanych przez Ciebie osób.

Paczki powinny być podzielone na kilka poręcznych, niezbyt ciężkich pudeł. Aby prezent nabrał świątecznego charakteru można okleić pudła świątecznym papierem, ozdobami. Prosimy o takie pudła!

DARY MOŻNA SKŁADAĆ W SALI NR 10 DO 6 GRUDNIA.

KONTAKT W SPRAWIE PRZYGOTOWANIA NASZEJ SZKOLNEJ „SZLACHETNEJ PACZKI”:
z Panią Pedagog Katarzyną Wanot lub z siostrą Anetą.

Rodziców prosimy o transport darów pod wskazany adres!

Szlachetna Paczka 2016