POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „RĘCE, KTÓRE WIDZĄ – OBRAZEK SENSORYCZNO – DOTYKOWY”

Na przełomie kwietnia i maja 2022 r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ręce, które widzą – obrazek sensoryczno – dotykowy”. W konkursie wzięło udział 31 uczniów szkół naszego powiatu. Ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach wzięło udział 20 uczniów, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Gustawa Morcinka w Lędzinach: 3 uczniów, Szkoły Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie: 8 uczniów.
Łącznie zgłoszono 31 prac.

Wszystkie dostarczone prace były dowodem na niezwykłą kreatywność, pomysłowość i talent uczniów. Każda praca było zachwycająca i oryginalna. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszego rozwijania talentów, mając nadzieję, że konkurs był nie tylko formą rywalizacji, ale przede wszystkim przyjemności i dobrej zabawy.

Komisja oceniająca wyłoniła zwycięskie prace, których autorami są następujące osoby:

Kategoria klas I-III:

I MIEJSCE: BARTOSZ BULA (SP 2 LĘDZINY)

II MIEJSCE: EMILIA MICHALAK (SP 1 LĘDZINY) / MARTA LABOCHA (SP 1 LĘDZINY)

III MIEJSCE: ANTONI GRZYŚKA (SP 2 IMIELIN)

WYRÓŻNIENIE: JULIA BAKAJEW (SP 1 LĘDZINY) / IGOR NATONIK (SP 2 LĘDZINY) / ADA MIŚKA (SP 1 LĘDZINY) / MILENA PIASECKA (SP 2 IMIELIN)

Kategoria klas IV – VIII:

I MIEJSCE: OLIWIER BRATEK (SP 1 LĘDZINY) / WOJCIECH ROGALSKI (SP 2 IMIELIN)

II MIEJSCE: JAKUB WILK (SP 2 IMIELIN)

III MIEJSCE: OLIWIER MIŚKA (SP 1 LĘDZINY)

WYRÓŻNIENIE: KULA BŁAŻEJ (SP 1 LĘDZINY) / HANNA PIECZKA (SP 1 LĘDZINY) / MARTYNA SZLACHTA (SP 1 LĘDZINY)

Wszystkim zwycięzcom, uczestnikom, rodzicom oraz nauczycielom gratulujemy!