Razem raźniej

W dniu 17 maja 2018r. grupa uczniów z klasy 2b w składzie: Błażej Kula, Łukasz Demiańczuk, Apolonia Dobiczek i Lena Stępień wzięła udział w konkursie na formę artystyczną „Sobie potrzebni” w ramach kampanii pod hasłem „Razem Raźniej”, realizowanej w zakresie programu „Razem bezpieczniej” im. Wł. Stasiaka. Konkurs organizowany był przez Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach. Uczniowie w zabawny sposób przedstawili inscenizację bajki pt. „Smok Josh”. Otrzymali w konkursie wyróżnienie i zostali zaproszeni wraz z wychowawcą na konferencję podsumowującą kampanię „Razem Raźniej”, która odbyła się 14 czerwca 2018r. Uczniowie otrzymali nagrodę rzeczową i pamiątkowe dyplomy.

Nasza szkoła uzyskała również tytuł , „Przyjazna szkoła” w ramach konkursu organizowanego w ramach kampanii „Razem Raźniej” w roku szkolnym 2017/2018.