Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Jak co roku, na początku września zabrzmiał pierwszy dzwonek zwiastujący zakończenie wakacyjnego czasu beztroski. Przed nami kolejny rok wypełniony nauką, ale również zabawą, spotkaniami z kolegami oraz nauczycielami i pełen nowych wyzwań i wrażeń.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęła się od okolicznościowego przemówienia Pani Dyrektor Anny Truty, która na hali sportowej bardzo ciepło powitała pierwszoklasistów, ich rodziców oraz uczniów klas czwartych. Ze względu na pandemię uczniowie pozostałych klas spotkali się w tym czasie w salach ze swoimi wychowawcami.

Na inaugurację roku szkolnego przybyła Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka, która życzyła uczniom wielu sukcesów oraz podarowała „róg obfitości” wypełniony po brzegi przyborami plastycznymi.

W nowym roku szkolnym 2021/2022 życzymy uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły wielu sukcesów, dużo życzliwości oraz jeszcze więcej uśmiechu i przyjemności z nauki i pracy.