Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z O.I. nr 1 im. K. Miarki w Lędzinach informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 01.09.2021 r. na placu szkolnym według następującego harmonogramu:
Klasy 1-4 godzina 8.00
Klasy 5-8 godzina 9.00

W razie deszczu dla klas 1 i 4 inauguracja roku szkolnego odbędzie się w nowej sali gimnastycznej (wejście od strony parkingu), po czym uczniowie udają się do wyznaczonych sal.

Spotkanie wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych odbędzie bezpośrednio po zakończeniu spotkania wychowawcy z uczniami. W oczekiwaniu na rodzica dzieci przejdą pod opiekę innego nauczyciela. Na spotkanie z wychowawcą prosimy zarezerwować ok. 60-90 minut. W tym dniu planujemy pamiątkowe zdjęcie grupowe dla uczniów klas pierwszych.