Rozstrzygnięcie konkursu „ Świat zawodów”

W od 1 do 20 grudnia trwał konkurs pt. Świat zawodów”, w którym wzięły udział uczennice i uczniowie z klas 2 i 3 naszej szkoły. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w postaci rysunku lub fotografii zamieszczonej na kartce formatu A3, przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu. Prace miały w sposób ciekawy przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za piękne prace. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu i jednocześnie informujemy, że nagrody będą do odbioru, w momencie przywrócenia zajęć stacjonarnych w szkole.

Wyniki konkursu:
I miejsce Borys Wargacki kl. 2c
II miejsce Bartek Piecha kl. 3a
III miejsce Małgorzata Markiecka kl. 3b

Wyróżnienia:
Zofia Figiel kl. 3c
Maja Kajzar kl. 3b
Karol Piecha kl. 3a
Konrad Urbisz kl. 2c

Gratulujemy!