Świąteczne majsterkowanie wolontariuszy z podopiecznymi ośrodka Bł. Karolina w Lędzinach

We wtorek 19 grudnia 2017 r. w oddziałach gimnazjalnych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 gościliśmy podopiecznych z Ośrodka Bł. Karolina z opiekunem p. Ewą Rzydzik. Spotkanie zostało przygotowane przez wolontariuszy pod opieką nauczycielek Ewy Szczepanek i Doroty Malinowskiej. Podopieczni wraz z grupą wolontariuszek układali puzzle – specjalnie przygotowane o tematyce świątecznej, wykonali obrazki i przyozdobili bombki. W czasie spotkania wykonane zostały zdjęcia w popularnej w naszej szkole foto – budce.

Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Po zakończeniu prac goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.