Szkolne obchody Dni Erasmusa

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zabawie podczas Szkolnych obchodów Dni Erasmusa. Jak wiecie w zeszłym roku zakończył się dwuletni projekt „Communication is the Key”, w którym brały udział szkoły z Polski (nasza szkoła), Bułgarii, Hiszpanii, Rumunii, Łotwy, Portugalii i Turcji.

W dniach 10 i 11 października będziemy upamiętniać chwile z projektem.

Zachęcamy do:

  • zaangażowania w prezentacjach i obejrzenia zdjęć z wizyt podczas zajęć z języka angielskiego,
  • obejrzenia pamiątek i produktów z projektu w holu szkoły,
  • zagrania na świetlicy w gry zakupione w ramach projektu,
  • udziału w Biegu Erasmusa.

Bieg Erasmusa – pierwsze 8 chętnych drużyn (max. 3 osobowych) może się zgłosić do pań z angielskiego od poniedziałku 7 października do środy 9 października. Potwierdzenie udziału nastąpi w czwartek.

Drużyny muszą posiadać jeden telefon z czytnikiem kodów QR. W piątek rano otrzymają kartki, na których będą zbierać i wklejać puzzle. Pytania i puzzle będą dostępne w piątek (w dniu finału) w różnych częściach szkoły. Zebranie wszystkich części daje szansę na zdobycie pierwszego miejsca oraz nagród rzeczowych i ocen z języka angielskiego.
Zapraszamy!