Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-2316-547637), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Z każdą paczką wnoszoną do mieszkania na twarzach rodziny pojawiał się coraz większy szok i niedowierzanie. 35 pięknie zapakowanych prezentów zastawiło cały pokój rodziny i część kuchni. Rodzina nie potrafiła uwierzyć, że to wszystko dla nich. Dopiero po zapewnieniach przystąpili do rozpakowywania. Pierwsza na swój prezent trafiła Roksanka. Otwarła pudełko zawierające całą mase koników, które uwielbia. Przytuliła się do mamy i powiedziała „a ja mam tylko jednego”. Wielka radość pojawiła się dopiero, kiedy udało się nam wytłumaczyć, że teraz wszystkie te skarby są jej. Pani Grażyna powoli pomagała dzieciom odpakowywać paczki, walcząc jednocześnie z łzami i drżącymi rękoma. Były to wspaniałe chwile.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Ja również chciałabym podziękować wszystkim zaangażowanym osobom w tą paczkę. Wyjątkowy prezent trafił do wyjątkowej rodziny. Dziękuję za staranność, za włożone serce. Dobrzy ludzie tworzą Szlachetną Paczkę, Państwo ją tworzą.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Otrzymaliśmy zbyt dużo! Dziękujemy za wszystko! Dzieci będą miały najszczęśliwsze święta!