V Powiatowy Konkurs Ortograficzny z Języka Angielskiego „The Spelling Bee”

W dniu 30 maja 2019 r. w ramach Dni Języków Obcych odbył się V Powiatowy Konkurs Ortograficzny z Języka Angielskiego „The Spelling Bee”. W konkursie wzięli udział uczniowie z pięciu szkół z naszego powiatu: Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach, Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach, Szkoły Podstawowej nr 1 w Imielinie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Bieruniu i Szkoły Podstawowej z O.I. nr w Lędzinach. Do finału trafiło pięcioro uczniów, z których, po pasjonującej rozgrywce wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła Dominika Berger z SP nr 3 w Bieruniu, II miejsce przypadło Arturowi Filcowi z SP nr 1 w Imielinie, a III miejsce, po dogrywce, zajął Kamil Pustelnik z SP nr 3
w Bieruniu.

Uczniowie zostali nagrodzeni książkami do nauki j. angielskiego ufundowanymi przez wydawnictwo Oxford oraz bonami do Empiku, które były prezentem od Rady Rodziców. Zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.