Walentynki

Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni. To również czas, kiedy robimy swoim najbliższym miłe i urocze niespodzianki.
14 lutego wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w Dniu koloru czerwonego i w poczcie walentynkowej. Dzieci postarały się, aby klimat tego święta towarzyszył nam od samego rana – ubrania uczniów zdominował kolor czerwony.
Nasi posłańcy – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mieli rekordowo dużo miłej pracy; posegregowali pocztę i roznosili po klasach korespondencję od tajemniczych wielbicieli kierując ją pod właściwy adres.
Walentynkowe życzenia można było przesłać nie tylko swoim ukochanym, ale także lubianym przez nas koleżankom i kolegom oraz nauczycielom.
Ta zabawa dała nam wszystkim dużo radości!
Dla uświetnienia tego dnia został zorganizowana dyskoteka. Frekwencja dopisała.
Ta zabawa dała nam wszystkim dużo radości!